Docieraj do klientów mobile

Aplikacje mobilne podbijają świat

Ilość użytkowników korzystających z aplikacji mobilnych rozrasta się w zaskakującym tempie. W 2016 rynek aplikacji mobilnych notował przychody na poziomie 88,3 miliardów dolarów. Do 2020 szacuje się, że kwota wzrośnie do 188,9 miliardów dolarów. Te przesłanki wskazują, że warto znaleźć się na tym rynku prędzej niż później. Niezależnie od tego, czy chcesz w skuteczny sposób zaprezentować i sprzedawać swoje produkty, zaangażować użytkowników poprzez grę czy quiz czy pomóc swoim pracownikom stać się bardziej wydajnymi – dysponując zapleczem w postaci własnego software house – możemy ci pomóc.

Projektujemy i tworzymy:

  • aplikacje biznesowe
  • aplikacje mobile e-Commerce
  • aplikacje dla wydarzeń
  • aplikacje marketingowe i wizerunkowe
  • gry i aplikacje rozrywkowe

Tworzymy  aplikacje natywne – czyli tworzone dla określonej platformy (iOS lub Androida), które są pobierane ze sklepu App Store lub Google Play oraz aplikacje  hybrydowe, które w zasadzie są aplikacjami webowymi, zoptymalizowanymi pod kątem obsługi wielu systemów – tak aby nie tworzyć dwóch wersji dla systemów iOS i Android.

Naszą zaletą – oprócz zapewnienia atrakcyjnego designu, przystosowania UI / UX oraz zasobów programistycznych – jest rzetelna analiza i koncepcja biznesowa, marketingowa i sprzedażowa Twojej aplikacji – pracując ręka w rękę, aby przekształcić pomysły w wyniki.

Planujesz stworzenie aplikacji? Wyceń swój projekt!