Chcesz do nas dołączyć?

Jesteśmy zgranym zespołem, który od 8 lat zapewnia firmom i markom wsparcie z zakresu efektywnego digital marketingu oraz wykorzystania nowoczesnych rozwiązań i technologii. Łączy nas pasja do marketingu online oraz rozwiązań digitalowych oraz wysokie kompetencje w tym zakresie.

Do naszych kolejnych misji szukamy nowych członków zespołu oraz adeptów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę. Jeśli jesteś osobą pełną energii, nie bojącą się nowych wyzwań i mającą zapał do digitalu oraz nowoczesnych technologii – dołącz do nas!

Lubimy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami. Budujemy przyjazną atmosferę w pracy i po pracy – na spotkaniach integracyjnych i wspólnych eventach.

Do tego mamy:

Nowoczesne biuro
Elastyczne godziny pracy
Wspólne środowe lunche
Możliwość pracy zdalnej

Aktualne oferty pracy

Social Ads Specialist

Media społecznościowe i kampanie Facebook Ads to Twój żywioł? Chcesz pracować w nowoczesnej firmie z kreatywnymi specjalistami? Dołącz do naszego zespołu, a na pewno rozwiniesz skrzydła!

Zobacz więcej

Google Ads Specialist

Google Ads nie ma przed Tobą tajemnic? Lubisz analizować dane i optymalizować kampanie reklamowe? Dołącz do młodego, kreatywnego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności jako Google Ads Specialist!

Zobacz więcej

New Business Manager

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz negocjować i masz umiejętności sprzedażowe, z chęcią zaprosimy Cię do naszego zespołu. Zapewniamy pracę przy ciekawych projektach w młodym i ambitnym teamie.

Zobacz więcej